Kroužek

Práce v RC kroužkuPo prvním jednání s ředitelkou ZŠ Severovýchod a DDM jsme se přece jen někam posunuli. Zájem paní ředitelky o zřízení RC kroužku v rámci DDM je velký. Již nyní má připraveny dva vedoucí kroužku, kteří by s naší pomocí kroužek vedli. Vzniká tím spolupráce mezi naším klubem a DDM Zábřeh. Představa je taková, že by se v kroužku probírali samozřejmě i teoretické věci ohledně techniky, ovládání modelů, chování závodníků apod. Měla by se vybudovat v prostorách DDM dráha pro modely 1:24, takže by žáci měli kde jezdit přes zimu, kdy se nedá jezdit venku. K tomu je však nutné zajistit také s čím by žáci mohli jezdit. V současné době jsem v jednání s českým výrobcem těchto modelů včetně jeho poradenské pomoci. Čekám na jeho cenový návrh pro pořízení několika modelů s vybavením tak, aby žáci mohli ve skupině jezdit a trénovat. Jakmile jej budu znát, předložím ho paní ředitelce, abychom zjistili možnosti pořízení tohoto vybavení.

Kroužek by měl být otevřen v září 2018, ale v případě, že by byl zájem ze strany dětí, tak by bylo možné jej otevřít ještě v tomto školním roce.

Kdo by tedy měl o takový kroužek zájem, zkontaktujte se buď v DDM Zábřeh a nebo s námi.

Kontakt na DDM : ddmkrasohled@seznam.cz , 770 114 947 (recepce)

Pokud chcete kontaktovat nás tak můžete využít kontaktní formulář, nebo email: rcteam@pelisport.cz případně můžete volat na 739 927 246.

Další informace zde zveřejním po dalším jednání.

 

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.