Karel Bečička vyhrál Kopecký Cup 2015

V sobotu 26. září se jel poslední závod seriálu onroad Kopecký Cup 2015. Závodu se tentokrát zúčastnili dva naši jezdci. Karel Bečička a David Pelikán. Každý však v úplně jiné roli. Karel, který se seriálu zúčastňuje pravidelně jel bojovat o celkové prvenství a David se zúčastnil onroad závodů na asfaltě poprve. Můži říci, že oba splnili své cíle.
Karel Bečička zajel výborný závod, ve kterém skončil na 2. místě a to mu stačilo k tomu, aby vyhrál celý tento seriál v kategorii Hobby Profesional s modelem TeamC TR10!
Blahopřejeme.

 


David si v tomto závodě vyjel 4. místo. Bohužel závada na CVD jej možná připravila o 3. příčku, protože do 10. kola poslední finálovky jezdil na výborném 2. místě hned za Karlem, který poslední finálovku vyhrál. David si tak dokázal, že po

 

vylepšení jízdních vlastností, které budou na jeho modelu TeamC TR10 následovat, by mohl v této kategorii pomýslet i na ty horní příčky v pořadí.
Děkuji tímto skvělému výkonu Karla Bečičky v celém seriálu i Davidu Pelikánovi v tomto závodě za výbornou reprezentaci našeho klubu a že nezklamou ani v nadcházejícím seriálu Winter Race Morava 2015 - 2016, které započne v sobotu 24. října 2015.


Na této společné fotce je náš realizační tým po závode v Blansku. V podřepu oba naši jezdci David Pelikán a Karel Bečeička, stojící jsou mechanici Martin Pelikán a Lucka Loskotová. Lucka se na tomto závodě stala naší novou členkou, která nás bude reprezntovat právě již na novém ročníku Winter Race Morava 2015-2016 v kategorii onroad a do budoucna by měla jezdit i buggy 2WD.
Nový halový ročník by ještě za náš klub měl jet Jan Žerníček a Martin Flídr.
Takže všem přeji dobrý start v novém ročníku.