Jednání o nové dráze začala

Vyjádřila se i paní ředitelka DDM a projevila zájem o vytvoření kroužku v rámci DDM. V průběhu jednání se postupně vyjádřili i ostatní přítomní a vzávěru jsme se dohodli na dalším postupu.
Jednání se teď přesunou na půdu Základní školy Severovýchod, resp. DDM. Ve čtvrtek 23.listopadu se sejdeme s paní ředitelkou přímo v budově školy, abychom přímo na místě mohli zjistit zda vůbec je reálné vytvoření kroužku DDM a následné vybudování venkovní RC onroad dráhy. O tomto jednání Vás budeme opět informovat na našich stránkách.

Co je již ale jisté, letošním rokem končí dráha pro buggy. Je teď otázka, zda se onroad dráha vybuduje na místě, kde jsme vybudovali offroad dráhu, tedy na stadioně a nebo zda se vybuduje dráha na pozemku základní školy Severovýchod. Vše je teď otevřené a bude hodně záležet na tom, zda najdeme společné řešení s p. ředitelkou DDM. Pokud ano, měla by být dlouholetá záruka toho, že budeme mít dráhu nejen pro trénink, ale i pro závody. Pokud ne, je stále možnost vybudování dráhy na stadioně, ale bohužel jistota dlouhodobého působení asi nebude zaručena.

Nicméně stále věříme, že bez dráhy nezůstaneme a že opět vyjedeme se svými modely na zábřežskou dráhu.